top of page

Uzmanlarımız

End. Yük. Müh. Güngör ÖZCAN

Güngör ÖZCAN.jpeg

Gazi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü mezunu ve Yüksek Lisansını ‘ISO 9000 Kalite Güvencesi Sistemlerinin Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerde uygulanabilirliği’ konulu tez ile tamamladı. Uluslararası Denetçilik sertifikasına sahip. Bu güne kadar 100''den fazla kuruluşa eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi. Değişim Mühendisliği'nin kurucusu ve direktörlüğünü yürütüyor. Üretim Yönetimi, Kalite Yönetimi, Verimlilik ve Süreç Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

Daha Fazlası ve Referansları için Tıklayın...​

Mehmet SAĞDIÇ.jpg

Mehmet SAĞDIÇ

Lisans ve Yüksek Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi İktisat Bölümünde tamamladı.​ S.M.M.M .ve Kamu Gözetim Kurumu Bağımsız Denetçi ruhsatlarına, SPK İleri Düzey Lisanslama, SPK Kredi Derecelendirme ve SPK Kurumsal Yönetim Derecelendirme Uzmanlığı sertifikalarına sahip. Pamukkale Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapıyor. Mali İşler Sistem Kuruluşu, Maliyet Muhasebesi ve Finansal Yönetim konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

​Daha Fazlası ve Referansları için Tıklayın...

Nail ŞENGÜN

NAİL_BEY_JPG_1.jpg

Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Yönetim ve Organizasyon Bölümü mezunu. Bu güne kadar 100''den fazla kuruluşa eğitim ve danışmanlık hizmeti verdi ve eğitim semineri ve konferansları ile 25.000'den fazla katılımcıya ulaştı. Halen Değişim Akademisi'nin Başkanlığını yürütüyor. Pazarlama Yönetimi, İnovasyon, Satış Geliştirme, Yönetim Geliştirme ve Risk Yönetimi ve Süreç Yönetimi konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

Daha Fazlası ve Referansları için Tıklayın...​

Hasan KAZAK

Hasan KAZAK 1.jpg

Lisan Eğitimini Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümünde,

Yüksek Lisans eğitimini Karatay Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı.

Halen Karatay Üniversitesinde Öğretim Görevlisi olarak görev yapıyor. Finansal Yönetim, Bütçe Yönetimi, Finansal Analiz, Pazarlama, Stratejik Yönetim ve Perakendecilik konularında eğitim ve danışmanlık hizmetleri veriyor.

Daha Fazlası ve Referansları için Tıklayın...​

bottom of page